Mistr obrobny

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Personální činnost – vedení a plánování docházky, organizace práce podřízených
- Koordinace s ostatními odděleními,
- Zodpovědnost za svůj tým lidí, starat o zaškolování nováčků a hladký průběh směny
- Plnění úkolu od svého nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- mzda odpovídající Vaši kvalifikaci a praxi
- měsíční prémie až 20%
- náborový příspěvek ve výši až 5.000,-Kč
- odměna za přítomnost
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- 25 dnů dovolené
- příplatek za práci přesčas a ve státní svátek
- roční bonus, rodinný den pro Vaše nejbližší a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- praxe na stejné nebo podobné pozici
- být loajální, umět vést a motivovat své podřízené
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3765244  Datum zveřejnění: 17.9.2019