Vedoucí údržby

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Řešení operativních problémů, které vznikají při provozu výrobního i nevýrobního zařízení v celé společnosti,
• Oblast preventivní a prediktivní údržby v celé společnosti,
• nákup náhradních dílů na stroje a zařízení v celé společnosti,
• Spolupodílí se na správě a údržbě budov,
• návrh ročního plánu investic „údržby“ a po jeho schválení dohlíží na jeho realizaci a plnění finančních limitů
• Vedení směnových údržbářů a techniků údržby – elektro.
• Řeší problematiku z oblasti strojní údržby, poruch strojů a zařízení, včetně instalací (systém pro výrobu a rozvod tlakového vzduchu, zásobníky plynu a plynovody a to jak samostatně, tak ve spolupráci s ostatními pracovníky oddělení údržby, výroby a kvality, případně s externími dodavateli nebo servisními organizacemi.
• Připravuje a aktualizuje krátké manuály strojů.
• Školí zaměstnance (technická odbornost)
• Provádí administrativní práce.
• Spolupracuje s techniky výrobních linek, vedoucími výrobních linek, mistry a dělníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Ranní směna. 40 hodin týdně.
Telefon
Příspěvek na dopravu
20 + 3 dny dovolené
Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našim klientem je mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro domácí spotřebiče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Španělský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ - strojírenství, elektro
• Vyhláška 50, min. §6
• Orientace v technické dokumentaci
• Hydraulika, Pneumatika, Elektronika
• Jazyky – ŠP – B1 (výhodou), AJ – B1 (výhodou)
• PC – Excel, Word, Outlook, Axapta a další SW používaný ve výrobě (Autocad, PowerPoint, Access – výhodou)
• Řid. průkaz skup. B
• LEAN – štíhlá výroba (min. kniha – Gemba Kaizen)
• Oprávnění zacházet s chemickými látkami
• Základy metrologie
• Znalost produktů
• Znalost výrobního procesu
• Projektové řízení
• Základy ekonomiky podniku
• Základy pracovního práva

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3787496  Datum zveřejnění: 15.10.2019