Elektrikář, údržbář

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Provádí údržbu a servis provozních strojů v oblasti elektro
• Zajišťuje opravy a výměny vadných dílů
• Správně diagnostikuje závadu a zajistí její odstranění
• Zodpovídá za sklad náhradních dílů (hmotná odpovědnost)
• Provádí údržbu strojního zařízení dílny
• Sleduje a plní úkoly, zapisuje do formulářů na pracovišti, má přehled ve skladování
• Zajišťuje a odstraňuje příčiny při problémech během výrobního procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda dle zkušeností
- Náborový příspěvek ve výši 5.000 Kč
- Měsíční prémie, měsíční aktivity bonus
- Příspěvek na dopravu
- Penzijní připojištění
- 25 dní dovolené a další.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• praxi na stejné pozici
• Ideálně vyučení jako elektrikář
• vyhlášku 50
• spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
• ochotu pracovat ve směnném provoze
• smlouvu na dobu neurčitou
• kmenová pozice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3988643  Datum zveřejnění: 19.10.2020