Vedoucí obchodní oblasti

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici vedoucí obchodní oblasti.
vedení obchodní skupiny v oblasti Severní Moravy v potravinářském sortimentu

• schopnost vést a rozšiřovat obchodní tým, plánování změn v regionech
• nastavení cílů a správných priorit
• Úzká spolupráce se zákaznickým centrem, logistikou, oddělením nákupu a výrobou
• Starost o regionální klíčové zákazníky
• Zodpovědnost za výsledky, investice, náklady
• Samostatnost v přípravě podpory prodeje
• Cíl zdravého růstu profitu firmy ve svěřeném regionu
• Chuť pracovat a něco vybudovat. Samostatnost, organizační schopnost, schopnost analyzovat výsledky a vyhodnocovat priority, případně je flexibilně přizpůsobovat podmínkám

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Osobní automobil
• telefon + notebook
• penzijní připojištění
• zázemí stabilní firmy
• odpovídající platové ohodnocení
• prémiová složka v závislosti na výsledcích
• možnost osobního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Našim klientem je výrobní společnost, lídr na trhu s potravinářským sortimentem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

potravinářství, ekonomika, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

vedení obchodní skupiny

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost práce v potravinářském byznysu
schopnost vedení a motivace OZ
schopnost analýzy trhu a příležitostí
vytrvalost, koncepčnost,
komunikační schopnosti
leadership
praktické myšlení
obchodní tah na branku
kreativita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4022734  Datum zveřejnění: 19.1.2021