Seřizovač/ka

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Okres Frýdek-Místek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
Nastavování, seřizování výrobní technologie, provádění drobných oprav technologie, dodržování platných postupů a instrukcí v rámci divize svařovna, nebo lisovna.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Příspěvek na stravování – stravenka
- 5 týdnů dovolené
- Osobní ohodnocení
- Měsíční bonus
- Proškolení, zaučení
- Poskytnutí pracovního oděvu a ochranných osobních pomůcek a prostředků

Informace o náboru

Práce vhodná pro muže, ženy
2-směnný provoz, 6-14 hod., 14-22 hod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost, poskytuje kompletní řešení v oblasti řezání/lisování plechu, výrobě tlakových nádob či montáži

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- SOU/SŠ vzdělání
- Pracovitost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4051685  Datum zveřejnění: 4.11.2021