Údržbář – Zámečník/Elektrikář

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanec bude součástí týmu údržbářů (zámečníci a elektrikáři), kteří mají na starosti údržbu celé budovy včetně strojů a zařízení na slévárně, obrobně, lakovně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
• Měsíční prémie
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na stravování
• Docházkový bonus
• 25 dní dovolené
• Smlouva na dobu neurčitou
• a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zámečník:
- min. SOŠ, výučen v oboru strojírenství
- praxe min. 3 roky na stejné/podobné pozici
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost při práci, zodpovědnost, ochota učit se nové dovednosti
- svářecké zkoušky, VZV, jeřáb, vazač výhodou
- znalost hydrauliky, pneumatiky, CNC strojů a robotiky výhodou
Elektrikář:
• min. SOŠ, vyučen v oboru strojírenství nebo elektro
• praxe min. 3 roky na stejné pozici
• vyhláška č.50/78 Sb.
• znalost hydrauliky, pneumatiky, CNC strojů a robotiky velkou výhodou
• manuální zručnost, pečlivost, samostatnost při práci, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3247485  Datum zveřejnění: 20.11.2017