Milujete jižní Itálii? BISTROT PUGLIA hledá kolegy! (Číšník/ce)

Plaza Alta Hotel a.s.

Místo práce
Ortenovo náměstí 22, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
19.4.2019
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naše jihoitalského BISTROT PUGLIA hledáme kolegy se zájmem o italskou kuchyni.

Rádi Vás přivítáme a všemu naučíme, hlavní je zápal!

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO S NÁMI ZÍSKÁTE?
– jsme silná hotelová společnost - stabilita
– spousty benefitů
– mladý sehraný kolektiv
– plat až 35tis.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost
- zodpovědnost
- spolehlivost
- dochvilnost
- prozákaznický přístup
- flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Moderní bistro se zaměřením na Italskou kuchyni
je umístěno v pražských Holešovicích, v nové moderní obchodní části města a zároveň v těsné blízkosti od centra. Bistro má výbornou dopravní dostupnost. Od hotelu se dostanete do 10 minut na Václavské náměstí tramvají č 6, na Malostranské náměstí tramvají č 12. Případně můžete cestovat metrem ze stanice Holešovice (linka C), která je od hotelu pouhých 5 minut. V těsné blízkosti hotelu je populární Výstaviště Praha.
ID: 3630594  Datum zveřejnění: 19.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc