Asistent prodeje/prodavač - prodejna instalatérských potřeb, voda-topení-plyn. U metra A, P10. Volné víkendy. Pevná pracovní doba. Brutto 30.t.Kč. HPP

PLYNSERVIS ČERVENKA s.r.o.

Místo práce
Průběžná, Strašnice, Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 30 000 Kč/měsícdle praxe a schopností, zvýšení platu po zkušební lhůtě a navyšování za každý odpracovaný rok

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce menší PRODEJNĚ na Praze 10, Strašnice - Průběžná ulice, kousek od metra "A" Strašnická.
SORTIMENT: voda-topení-plyn, instalatérské potřeby, prodej spotřebičů: sporáky, vodovodní baterie, topidla, kotle, apod.
- objednávání zboží pro zákazníky, osobní, telefonní, emailová komunikace se zákazníky a obchodními partnery, kontrola stavu zboží na prodejně, doplňování sortimentu v obchodě, obsluha zákazníků, vystavování faktur odběratelům, příjem a výdej hotovosti v pokladně, tvorba cenovek, propagace, případně závoz zboží…

• VOLNÉ VÍKENDY! Pracovní doba: Po-Čt 7:30-17:00, Pá 7:30-16:00

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Přátelský kolektiv a osobní přístup v zavedené rodinné české firmě (25.let), pomůžeme, vysvětlíme/zaškolíme
• Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dlouhodobou spolupráci - jistotu pracovního místa
• Pevná pracovní doba: Po-Čt 7:30-17:00, Pá 7:30-16:00. VOLNÉ VÍKENDY a svátky!
• Rovnováha mezi pracovním a osobním životem - vážíme si našich pracovníků. Respekt k volnému času.
• Vlastní organizace práce
• PC, event. mobilní telefon
• Vzdělávací kurzy, školení, profesní rozvoj a perspektiva-jistota pracovního místa
• Firemní akce
• Sleva na firemní výrobky/služby
• Po dvou letech, za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc, max. 5 týdnů/rok, (koncem roku firemní volno, volné víkendy a svátky).

Informace o náboru

Pokud Vás zaujala nabídka samostatné a zodpovědné práce, chcete být součástí renomované společnosti a přátelského menšího týmu, zašlete prosím, svůj strukturovaný životopis a MOTIVAČNÍ DOPIS v ČJ (v PDF/WORD) společně s Vaší aktuální fotografií (pasový formát vložený do CV, max.vel. 100x150 bodů, rozlišení 72 DPI), vč. event. SKYPE spojení přímo na externí spolupracovnici:
Lenka Nozarová – personální ředitelka, ConVerta Consulting s.r.o., [email protected], www.converta.cz, +420 604 270 438
Do předmětu mailu prosím uveďte: své „PŘÍJMENÍ_Asistent prodeje“.

PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:
• administrativní kolo • telefonické / video interview (SKYPE/WhatsApp) • osobní pohovor s přímým nadřízeným.
Komunikační jazyk – čeština
Vybraní uchazeči splňující požadavky, budou kontaktováni do týdne od zaslání kompletních podkladů.
Nebudeme-li Vás v této lhůtě kontaktovat, byli do dalšího kola výběrového řízení upřednostnění jiní uchazeči a Vaše materiály budou skartovány. Výběrové řízení chceme ukončit v průběhu října/listopadu.
Veškeré Vámi zaslané materiály a údaje pokládáme za důvěrné a nebudou bez Vašeho předchozího souhlasu dále šířeny. Databáze nevedeme.

Kontaktní osoba pověřená výběrem pracovníků:
personální ředitelka ConVerta Consulting, Lenka Nozarová, 604 270 438, [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchod, Administrativa, instalatér, topenář, apod.

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Práce s počítačem - Pokročilý
Komunikační schopnosti - Expert
Jednání se zákazníky - Expert
Důraz na detail - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Zkušenosti: velkoobchod/maloobchod, koupelnové studio, železářství, TZB, prodej domácích spotřebičů

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Velkou výhodou je orientace v sortimentu ( instalatérství, železářství, domácí potřeby, TZB. apod. )
Technické předpoklady, dobrá znalost práce s PC/Internet
Prodejní dovednosti!
Vlastnosti: příjemné a přátelské jednání, chuť učit se novým věcem, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost dotahovat věci do konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinná obchodně stavební společnost v Praze 10 – Strašnicích, s kamennou prodejnou v Průběžné ulici a připravovaným eshopem/webové akce, s tradicí od roku 1992 (již druhá generace, cca 13 pracovníků). Zabýváme se vším kolem plynu-vody-kanalizace, např. revize, montáže opravy plynových zařízení, topení, poradenství, projekty, servis, prodej instalačních materiálů, spotřebičů a příslušenství. Spolupráce s Pražskou Plynárenskou a.s. Jsme členové Pražského sdružení pro zemní plyn. Spolupráce s realitními společnostmi, správci a majiteli objektů. Servisní smlouvy s výrobci plynových spotřebičů.
Hledáme do našeho stabilního týmu příjemné a schopné spolupracovníky.
www.plynservis.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3978902  Datum zveřejnění: 29.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc