Ekonom

Podané ruce - osobní asistence

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 Kč/měsícpo zkušební době a viditelném pracovním pokroku zvýšení mzdy o osobní ohodnocení, navýšení základní mzdy po jednom roce dle platné směrnice, pravidelné odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• základní orientace v rozpočetnictví na několika úrovních (hlavní rozpočet, dílčí rozpočty dle nejrůznějších kritérií a středisek)
• znalost a práce s MS Excel, Word na pokročilé úrovni – každodenní využití
• schopnost čerpat data ze softwaru Pohoda a Pamica – nutná orientace v programech
• základní znalost účetnictví (rozvaha, výsledovka, CF), účetní souvislosti
• orientace ve zdrojích financování neziskové organizace
• schopnost posoudit, navrhnout směr financování organizace
• výhodou je znalost dotační politiky v sociální oblasti, orientace v ekonomické části dotačních řízení, komunikace s úřady a institucemi v oblasti financování v sociálním sektoru

Zaměstnanecké výhody, benefity

• smysluplná práce na plný úvazek
• pružná pracovní doba – základní část 8,00 – 14,00, možnost home office
• příjemné pracovní prostředí
• zázemí stabilní společnosti
• stravenky
• příspěvek na obuv
• sick days v rozsahu 3 dnů
• 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Přihlášky zašlete e-mailem
[email protected]
Profesní životopis
Motivační dopis s vysvětlením, proč se ucházíte o tuto pozici

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomika, ekonomie, finance

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• samostatná práce a vlastní aktivita, nápady, návrhy, schopnost uvažovat ve více souvislostech, bystrost
• organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, schopnost na sobě pracovat
• denní komunikace se spolupracovníky – práce v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.podaneruce.eu
Poskytujeme osobní asistenci lidem (od jednoho roku věku) se sníženou soběstačností (z důvodu věku, zdravotního nebo tělesného postižení), kteří potřebují pomoc druhého člověka.
ID: 4130769  Datum zveřejnění: 27.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc