Referent majetkové správy - Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Policejní prezidium České republiky

Místo práce
Na Baních, Zbraslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
od 1. 1. 2021
Mzdové podmínky (brutto)
22 980 - 33 790 Kč/měsíc• zvláštní příplatek rizikový 2.200,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajišťování specializovaných odborných činností v oblasti majetkové a majetkoprávní
• spolupráce při zabezpečení agendy čerpání finančních prostředků z projektů EU, OPŽP a jiných fondů
• koordinace rozpočtu a realizace rozpočtových opatření včetně zápisu do systému SAP
• vyhodnocení čerpání rozpočtu a zpracování komplexní informace o vývoji hospodaření
• stanovení rozpočtu fondu kulturních a sociálních potřeb včetně analýzy jeho čerpání
• stanovení cen plnění z fondu kulturních a sociálních potřeb
• legislativní činnost týkající se především fondu kulturních a sociálních potřeb
• provádění dílčích ekonomických rozborů
• podíl na skartaci a archivaci účetních dokladů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• plný pracovní úvazek
• 25 dnů dovolené
• 5 dnů indispoziční volno
• benefity FKSP
• možnost využití vlastních rekreačních zařízení

Informace o náboru

Součástí přijímacího řízení bude pohovor se zájemcem včetně testu praktické znalosti EXCEL

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- práce na PC, znalost MS OFFICE
- znalost práce v SAP výhodou
- znalost Zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví včetně navazujících právních předpisů
- znalost Zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích
- znalost Zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech
- znalost Vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb
- praxe v uvedené problematice a vzdělání v oboru výhodou
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.
ID: 4000372  Datum zveřejnění: 16.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 980 Kč/měsíc