Terénní hygienik Policie ČR

Policejní prezidium České republiky

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 500 Kč/měsíczvláštní příplatek osobní ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hodnocení a koordinace zdravotních rizik zátěže chráněných osob na území ČR.
Vyžadováno vysokoškolské vzdělání v magisterském programu a oborech:
Chemie a analýza potravin - obor Kvalita a bezpečnost potravin,
Technologie potravin - obor Technologie potravin,
Biochemie a biotechnologie - obor Mikrobiologie, Obecná a aplikovaná biochemie, Biotechnologie,
Veterinární hygiena a ekologie - obor Veterinární lékařství - hygiena potravin,
Specializace ve zdravotnictví - obor Ochrana veřejného zdraví.

Zaměstnanecké výhody, benefity

6 týdnů dovolené
závodní stravování včetně příspěvku
příspěvek FKSP - doplňkové penzijní spoření
další atraktivní benefity plynoucí ze služebního zákona

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Kvalita a bezpečnost potravin

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyžadována časová flexibilita, časté služební cesty (i vícedenní), nutnost přizpůsobit se potřebám služby - práce přesčas, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a organizační schopnosti, aktivní řidič skupiny "B", dobrá fyzická způsobilost, praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.
ID: 4153794  Datum zveřejnění: 2.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 500 Kč/měsíc