Policista/ka Krajského ředitelství policie Zlínského kraje

Policejní prezidium České republiky

Místo práce
J. A. Bati, Zlín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výkon služby u pořádkové policie, dopravní policie, cizinecké policie.
Požadujeme:
občanství České republiky
věk minimálně 18 let
bezúhonnost
dosažené úplné středoškolské vzdělání s maturitou
zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost

Kontaktní údaje na personální pracoviště Krajského ředitelství policie Zlínského kraje: tel. 974 661 419, mobil 702 015 816.

Zaměstnanecké výhody, benefity

náborový příspěvek 75 000,- Kč
6 týdnů dovolené
pravidelné a automatické zvyšování platu podle doby praxe u PČR
po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou
benefity fondu kulturních a sociálních potřeb
slevy na zboží a služby (web Benefity PČR)
za kvalitní dlouholetou službu odchodné a výslužné

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.
ID: 4158002  Datum zveřejnění: 8.9.2021