Správce oper. systémů Android, iOS PP ČR

Policejní prezidium České republiky

Místo práce
Praha Zbraslav, Zbraslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správa operačních systémů Android, iOS
Policejní prezidium ČR - Služba kriminální policie a vyšetřování hledá správce operačních systémů Android, iOS.
Činnost na uvedené pozici je vykonávána v rámci služebního poměru příslušníka Policie České republiky dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů.
Rozšiřujeme pracovní tým v oblasti:
Správa operačních systémů Android, iOS.
Požadujeme:
• pokročilá znalost operačních systému Android, iOS
• základní znalost z oblasti síťových struktur LAN – WAN, sítě GSM
• základní znalost OS Linux
• zájem o problematiku ICT
• pasivní znalost AJ (minimálně na úrovni čtení technické dokumentace)
Místo služebního zařazení: Praha - Zbraslav
Předpokládaný nástup: leden 2023 a dále
Nabízíme:
• zajímavou práci s vyspělými a unikátními technologiemi v oboru telekomunikací
• stabilitu a jistotu pravidelného finančního růstu vyplývající ze služebního poměru
• možnost dalšího vzdělávání, rozvoje a profesního růstu
• možnost kurzů, školení a seminářů v tuzemsku i zahraničí
• 6 týdnů dovolené, pevnou pracovní dobu 40 hodin týdně
• náborový příspěvek až 150 000,-Kč
• vhodné i pro absolventy
• stabilní zázemí státní bezpečnostní složky
• benefity z FKSP (příspěvek na rekreaci, penzijní spoření, stravování apod.) a další benefity
• zaškolení do problematiky
• získání nových zkušeností a znalostí
• místo výkonu práce: Praha

Obecné požadavky:
• státní občanství ČR
• minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo vyšší odborné vzdělání, případně VŠ, obor IT výhodou
• trestní bezúhonnost
• zdravotní způsobilost (nutná vstupní prohlídka, absolvování psychologického vyšetření a tělesné prověrky)
• řidičské oprávnění skupiny "B"

Odbornostní a další požadavky: (nesplnění není důvodem k nezařazení do výběrového řízení):
- práce v týmu i samostatně
- vysoký stupeň osobní odpovědnosti, iniciativy, spolehlivosti, přesnosti, samostatnosti a pracovní aktivity
- schopnost sebevzdělávání a přejímání nových informací a poznatků a jejich aplikace v praxi
- kreativní přístup k řešení svěřených úkolů, samostatnost, spolehlivost

Informace o pozici
Společnost
Adresa
Praha – Zbraslav
Požadované vzdělání: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo vyšší odborné vzdělání, případně VŠ
Požadované jazyky: Angličtina minimálně na úrovni čtení technické dokumentace
Plat
Plat: 35 000 – 39 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování s příspěvkem, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, 6 týdnů dovolené, pevná pracovní doba.

Zařazeno: Státní a veřejná správa, Policista
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou. Po zkušební době na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Policejní prezidium České republiky,
Ing. Jan Vacek
Strojnická 935/27, 17000 Praha 7 – Holešovice, Česká republika
Email: [email protected]
mTlf.: +420 722 928 264

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.
ID: 4466960  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc