24 000 - 30 000 CZK

Traktorista

POOSLAVÍ Nová Ves, družstvo

Místo práce
Nová Ves, Okres Brno-venkov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.6.2019
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká:
Práce v přírodě, při pěstování rostlin na poli a v dopravě. Práce s moderními stroji, např. s traktorem, kombajnem, řezačkou, případně kolovým teleskopickým manipulátorem.

Informace o mzde

24000 - 30000

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout
Práce na celý úvazek na dobu neurčitou, mzdu odpovídající nabízené pozici, prémie, stravenky, mobil, příspěvek na životní pojištění, vzdělávací kurzy a školení, slevy na firemní výrobky a služby a další firemní benefity,

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete prosím odpověď na e-mail [email protected] s uvedením kontaktu na sebe, nejlépe mobilu nebo e-mailu. Dotazy k nabízené práci rádi zodpovíme na tel. 739 637 790.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B, T

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
ŘP sk. B, T, řidičský průkaz a různá osvědčení jdou dodělat, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem, dobrý zdrav. stav,

Výhodou bude, pokud budete umět a mít
ŘP sk C a E, zkušenosti s prací traktoristy nebo obsluhy samojízdných strojů, kolových nakladačů apod., bydliště v blízkém okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

POOSLAVÍ Nová Ves, družstvo hospodaří na katastrech: Nová Ves u Oslavan, Oslavany, Padochov, Ketkovice, Čučice a Biskoupky. Obhospodařuje výměru cca 1720 ha.
Zaměstnává 42 lidí.
Provozuje bioplynovou stanici a chová cca 450 kusů krav holštýnského plemene na mléko. Více informací naleznete na našich stránkách www.pooslavi.cz

č.p. 251
664 91 Nová Ves
ID: 3652021   Datum zveřejnění: 25.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24000 - 30000