Projekt-manažér junior pre Centrum automatizácie a robotizácie

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda, Slovensko
Termín nástupu
1.10.2022
1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava analýz a podkladov v nemeckom jazyku pre vedenie spoločnosti,
- spolupráca s divíziami a oddeleniami v Porsche AG,
- tvorba odborných dokumentov a prezentácii,
- vytváranie protokolov zo stretnutí,
- spracovanie internej a externej e-mailovej komunikácie,
- organizovanie a moderovanie porád / Workshopov / Brainstormigov,
- vytváranie a sledovanie termínových plánov,
- príprava finančných reportov,
- vybavovanie operatívnych činností vedenia spoločnosti,
- pracovná pozícia zahŕňa príležitostné cestovanie do zahraničia (Nemecko)

Pridaj sa k nám a okrem práce v stabilnej, mladej a rozvíjajúcej sa spoločnosti patriacej do koncernu Porsche získaj aj ďalšie benefity a výhody :
- moderné a medzinárodné pracovné prostredie,
- vzdelávacie kury a školenia,
- odborný a profesijný rast,
- kvartálne odmeny,
- 13.mzda,
- ročný bonus,
- flexibilný pracovný čas,
- kultúrne a športové podujatia,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť v oblasti Automotive výhodou,
- dobré organizačné a plánovacie schopnosti,
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
- flexibilita a ochota cestovať do zahraničia,
- analytické myslenie,
- práca v tíme, samostatnosť , zodpovednosť a precíznosť, orientácia v procesoch,
- dôslednosť a iniciatívny prístup

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4392181  Datum zveřejnění: 31.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac