Vedúci realizácie projektov

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Nemecko, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 2200€/mesiac. K nej prináleží príspevok na dochádzanie do práce,13. plat v plnej výške, kvartálne odmeny, ročný bonus, finančný príspevok na stravu nad rámec zákonnej povinnosti, vrátane každoročnej valorizácie a ďalšie nefinančné benefity. Finálna úroveň inzerovanej základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dozor a riadenie projektov pre výstavbu výrobných liniek karosérií automobilov
- podpora výroby
- skúsenosti s kooperáciou externých firiem
- účasť na technických stretnutiach so zákazníkom
- komunikácia s oddeleniami mechanickej konštrukcie, simulácie a oddelenia plánovania
- komunikácia so subdodávateľmi kvôli zabezpečeniu podkladov a ostatnej dokumentácie potrebnej pre výstavbu
- zodpovednosť za podriadených zamestnancov
- riadenie oddelenia
- plánovanie jednotlivých činností počas realizácie projektu
- vytváranie podkladov pre plány investícii spojenými s tvorbou pracovných miest a rozvojom firmy
- cestovanie do zahraničia (Nemecko) pri rozbiehaní projektov, priebežné kontrolovanie projektov v zahraničí, vycestovanie do zahraničia na požiadavky zákazníkov

• 13.mzda v plnej výške
• kvartálne odmeny
• ročný bonus
• príspevok na dochádzanie do práce
• ročný bonus za dochádzku
• finančný príspevok na stravu nad rámec zákonnej povinnosti
• práca v novom a modernom prostredí, hneď pri výjazde z diaľnice
• jazykové kurzy priamo na pracovisku
• tvorivá práca na oddelení pre vývoj automatizovaných liniek
• možnosť získať veľa cenných skúseností pri vzniku nového oddelenia
• možnosť kariérneho rastu
• flexibilný pracovný čas
• bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Mechatronika, Priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť automatizovaných výrobných procesov
- znalosť nemeckého jazyka
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- samostatnosť a dôslednosť
- zmysel pre zodpovednosť
- analytické schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme, schopnosť viesť tím
- dodržiavanie termínov
- flexibilita

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4574560  Datum zveřejnění: 9.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac