Manažer rozvoje produktu

PORSENNA o.p.s.

Místo práce
Michelská 18/12A, Praha 4-Michle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• rozvoj produktu pro energetický management určený primárně pro místní samosprávy
• spolupráce na řešení projektů v oblasti udržitelného hospodaření, energetického plánování, adaptace budov a sídel na změnu klimatu, apod.
• péče o klienty, řešení jejich požadavků na vývoj (práce se softwarem pro správu energetického
managementu http://www.energetickymanagement.cz/) – nejedná se o helpdesk
• spolupráce při zpracování informačních materiálů na podporu produktu
• administrace projektů, příprava podkladů, cenových nabídek, meetingů a organizační práce
• vyhledávání nových příležitostí ve veřejných zakázkách a dotačních programech
• spolupráce na administraci veřejných zakázek pro zajištění nákupu energie pro zákazníky
• případná spolupráce na mezinárodních projektech v oboru hospodaření s energií a energetického managementu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• práci na plný, případně i částečný úvazek
• práci v perspektivním a žádaném oboru
• spolupráci na jedinečném projektu
• odpovídající platové podmínky
• flexibilní pracovní dobu
• možnost odborného růstu
• kompletní zaškolení
Benefity
• stravenky
• MULTISPORT

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• vzdělání VŠ případně SŠ technického, informačního, nebo ekonomického směru
- vhodné i pro absolventy s praxí
• samostatnost, spolehlivost a pečlivost
• příjemné vystupování, prezentační schopnosti
• flexibilitu a ochotu cestovat (po ČR, případně SR)
• ochotu dále se vzdělávat v oboru
• profesionální znalost MS Office (Excel, Word)
• odbornou i komunikační znalost AJ, další cizí jazyk výhodou
• alespoň částečnou praxi v příbuzných oborech
Výhodou je
• zkušenost s jednáním s místní samosprávou; znalost prostředí českých měst
• zkušenost s řízením projektů a získáváním zakázek
• prodejní schopnosti s praxí (v jakémkoli oboru prodeje)
• zkušenost s měřením a řízením spotřeby energie či systémy energetického managementu
zkušenost se zpracováním energetických auditů, s projekty využití obnovitelných zdrojů energie, případně s projekční činností, měřením a regulací apod.
• zkušenost s dotačními programy (zejména OPŽP a OPPI)
• řidičský průkaz skupiny B
• chuť do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PORSENNA o.p.s. je obecně prospěšná společnost poskytující služby zejména městům a obcím, malým a středním firmám a fyzickým osobám v oblasti stavebnictví a hospodaření energií. Hlavní aktivity společnosti jsou zaměřeny na:

* zpracování energetických auditů, průkazů energetické náročnosti budov a odborných posudků a podkladů pro získání dotací;

* strategické, rozvojové a koncepční studie v oblasti energetické účinnosti, obnovitelných zdrojů energie, energetického managementu a udržitelného rozvoje pro města a regiony;

* informační, vzdělávací a propagační aktivity a konzultace v oblasti energeticky účinného hospodaření energií, obnovitelných energetických zdrojů a udržitelné výstavby;

* studie proveditelnosti a cost benefit analýzy v oblasti obnovitelných zdrojů energie a energetické účinnosti.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1228357  Datum zveřejnění: 13.5.2020