Telefonní konzultant/ka (19000,- až 27000,-)

Místo práce

Osvětová 829, 149 00 Praha 4 - Šeberov, Hlavní město Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Hodíš se do našeho týmu?

Profesionalita


Jako Telefonní konzultant jsi stěžejním pilířem naší práce, jelikož otevíráš komunikaci s našimi potenciálními zákazníky. Předáme Ti naše know-how, jak být úspěšný při jednání s majiteli a řediteli firem, jak s jistotou domluvit nezávaznou schůzku s naším obchodníkem a vytvořit tak most mezi potřebou a řešením problému, se kterým se majitelé firem každý den potýkají.

Energie


Porto je životní filozofie… Abychom mohli někomu pomáhat k růstu, i my potřebujeme růst jako osobnosti – to je naše zodpovědnost. Pracovat na sobě a jít stále více ke své vlastní vnitřní svobodě, odbourávat negativní stránku svého ega, tzn. být k sobě upřímný, odkrývat svůj skutečný potenciál, umět rozpoznat, co v životě má skutečnou hodnotu, a co je jen pozlátko.

Motivace


Jsi už natolik vyzrálá osobnost, že znáš sílu slova? Chápeš, že komunikace je základním stavebním kamenem každého úspěšného obchodního vztahu? Uvědomuješ si, že záleží jen a jen na Tobě, jakých výsledků dosáhneš? Na druhou stranu potřebuješ stabilní finanční zázemí a kolem sebe partu lidí, kteří to mají stejně jako Ty a díky tomu jde práce hladce a Ty se můžeš s chutí zaměřit na svou práci, na své poslání?

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.
Takových firem je na trhu jistě mnoho, věřte však, že Porto je pouze jedno.

Chceš se stát součástí našeho týmu, který buduje silnou značku?
Přemýšlíš o životě podobným způsobem?
Pokud ano, no tak se pojďme potkat!

prilezitost@uspechvportu.cz

ID: 3133812   Datum zveřejnění: 17.7.2017