Obchodní konzultant/ka (25000,- až 65000,-)

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Druh pracovního poměru

živnost

Hodíš se do našeho týmu?

Profesionalita


Zakládáme si na tom, že obchodník v našem oboru je sám vizitkou toho, co umíme. Vše co „učíme“ naše klienty, sami aktivně a úspěšně využíváme. Předáme Ti naše know-how, jak být úspěšný při jednání s majiteli a řediteli firem, jak s jistotou prodat náš produkt a jak vyrůst v obchodníka, který má úspěch plně ve svých rukou.

Energie


Porto je životní filozofie… Abychom mohli někomu pomáhat k růstu, i my potřebujeme růst jako osobnosti – to je naše zodpovědnost. Pracovat na sobě a jít stále více ke své vlastní vnitřní svobodě, odbourávat negativní stránku svého ega, tzn. být k sobě upřímný, odkrývat svůj skutečný potenciál, umět rozpoznat, co v životě má skutečnou hodnotu, a co je jen pozlátko.

Motivace


Baví Tě obchod? Chápeš neúspěch jako součást cesty, která Tě zoceluje? Uvědomuješ si, že záleží jen a jen na Tobě, jakých výsledků dosáhneš? Na druhou stranu potřebuješ kolem sebe lidi, kteří to mají stejně jako Ty a díky tomu jde práce hladce a Ty můžeš věřit jak produktu, tak týmu, který stojí za Tebou?

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.
Takových firem je na trhu jistě mnoho, věřte však, že Porto je pouze jedno.

Chceš se stát součástí našeho týmu, který buduje silnou značku?
Přemýšlíš o životě podobným způsobem?
Pokud ano, no tak se pojďme potkat!

prilezitost@uspechvportu.cz