Obchodní konzultant/ka (25000,- až 65000,-)

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Druh pracovního poměru

živnost

Profesionalita


Zakládáme si na tom, že obchodník v našem oboru je sám vizitkou toho, co umíme. Vše co „učíme“ naše klienty, sami aktivně a úspěšně využíváme. Předáme Ti naše know-how, jak být úspěšný při jednání s majiteli a řediteli firem, jak s jistotou prodat náš produkt a jak vyrůst v obchodníka, který má úspěch plně ve svých rukou.

Energie


Porto je životní filozofie… Abychom mohli někomu pomáhat k růstu, i my potřebujeme růst jako osobnosti – to je naše zodpovědnost. Pracovat na sobě a jít stále více ke své vlastní vnitřní svobodě, odbourávat negativní stránku svého ega, tzn. být k sobě upřímný, odkrývat svůj skutečný potenciál, umět rozpoznat, co v životě má skutečnou hodnotu, a co je jen pozlátko.

Motivace


Baví Tě obchod? Chápeš neúspěch jako součást cesty, která Tě zoceluje? Uvědomuješ si, že záleží jen a jen na Tobě, jakých výsledků dosáhneš? Na druhou stranu potřebuješ kolem sebe lidi, kteří to mají stejně jako Ty a díky tomu jde práce hladce a Ty můžeš věřit jak produktu, tak týmu, který stojí za Tebou?

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.

Přemýšlíš o životě podobným způsobem a zajímá Tě prostředí, kde můžeš růst?

Chceš se stát součástí týmu, kde kolegům na Tobě záleží?

Pokud ano, tak nám napiš :)

[email protected]

ID: 3309810   Datum zveřejnění: 13.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 650000Kč/měsíc, Ohodnocení dle vlastních výsledků!