Obchodník v moři poradenství pro firmy

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

živnost
Hledáme obchodníka, který bude PŮSOBIT V LIBOVOLNÉM KRAJI a bude mít domluvené schůzky v okruhu MAX. 1 HODINY od místa svého bydliště.

Hledáme člověka, kterého hodně baví obchodovat. Na jednu stranu si je jistý sám sebou, zároveň si ale o sobě nemyslí, že se nemá v čem zlepšovat.

Ctíme profesionalitu a etiku ve všem, co děláme. Naši obchodníci se neučí nátlakové ani manipulační techniky. Učí se rozumět lidem a sobě a prodávat to, čemu věří, lidem, kteří to potřebují.

Denně se budete scházet se zajímavými lidmi, kteří dokázali v Čechách vybudovat svou vlastní firmu od "píky".

S klienty pracujeme v řádu let a z nových tváří, které přivedete, se budou stávat Vaši stálí klienti, kteří postupně přibírají do spolupráce s námi další kolegy.

Schůzky budete mít domluvené od své asistentky, takže se můžete soustředit přímo na obchod.

To, kolik si vyděláte, záleží jen na Vás, nebudeme Vám dávat žádný strop. Naopak, celý tým je připravený Vám dát veškeré zkušenosti získané v terénu a při práci s klienty tak, aby Váš úspěch stále rostl.

Pošlete nám svůj životopis a staňte se členem naší Porťácké posádky!

Úkol pro vás:
Hlásíte se do firmy Porto a ona se nejmenuje takhle jen tak:-) A proto dostáváte i porťácký úkol. Zkuste si představit klidné moře, na něm loď a v ní pluje 8 lidí. Už plují dlouho skrze oceány. A najednou se zvedne vlna tsunami a vy ji vidíte, jak se blíží. Co uděláte Vy osobně? A co by měli udělat všichni? Zkuste se do situace vžít a napsat příběh na minimálně poloviny A4 a poslat spolu s životopisem.

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.

Přemýšlíš o životě podobným způsobem a zajímá Tě prostředí, kde můžeš růst?

Chceš se stát součástí týmu, kde kolegům na Tobě záleží?

Pokud ano, tak nám napiš :)

prilezitost@uspechvportu.cz

ID: 3344742   Datum zveřejnění: 13.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 60000Kč/měsíc, Ohodnocení dle vlastních výsledků!