Obchodník v moři poradenství pro firmy

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

živnost
Hledáme člověka, kterého hodně baví obchodovat. Na jednu stranu si je jistý sám sebou, zároveň si ale o sobě nemyslí, že se nemá v čem zlepšovat.

Ctíme profesionalitu a etiku ve všem, co děláme. Naši obchodníci se neučí nátlakové ani manipulační techniky. Učí se rozumět lidem a sobě a prodávat to, čemu věří, lidem, kteří to potřebují.

Budete mít na starosti region, který je v okolí Vašeho bydliště. Denně se budete scházet se zajímavými lidmi, kteří dokázali v Čechách vybudovat svou vlastní firmu od píky a hledají inspiraci/pomoc, jak svoji firmu posunout dál.

S klienty pracujeme v řádu let a z nových tváří, které přivedete, se budou stávat Vaši stálí klienti, kteří postupně přibírají do spolupráce s námi další kolegy.

Schůzky budete mít domluvené od své asistentky, takže se můžete soustředit přímo na obchod.

To, kolik si vyděláte, záleží jen na Vás, nebudeme Vám dávat žádný strop. Naopak, celý tým je připravený Vám dát veškeré zkušenosti získané v terénu a při práci s klienty tak, aby Váš úspěch stále rostl.

Pošlete nám svůj životopis a staňte se členem naší Porťácké posádky!

Úkol pro Vás:


Představte si slovo OBCHOD a napište:
- 3 přídavná jména, která ho nejvíce vystihují
- pocity, které nejčastěji vyvolává a proč
- je něco, co byste na obchodování v České republice změnili?

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.

Přemýšlíš o životě podobným způsobem a zajímá Tě prostředí, kde můžeš růst?

Chceš se stát součástí týmu, kde kolegům na Tobě záleží?

Pokud ano, tak nám napiš :)

[email protected]

ID: 3344742   Datum zveřejnění: 17.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 60000Kč/měsíc, Ohodnocení dle vlastních výsledků!