Obchodník v moři poradenství pro firmy

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

živnost
Hledáme člověka, kterého hodně baví obchodovat. Na jednu stranu si je jistý sám sebou, zároveň si ale o sobě nemyslí, že je „mistr světa“ a nemá se v čem zlepšovat.

Ctíme profesionalitu a etiku ve všem, co děláme. Naši obchodníci se neučí nátlakové ani manipulační techniky. Učí se rozumět lidem a sobě a prodávat to, čemu věří, lidem, kteří to potřebují.

Budeš mít na starosti region, který je v okolí tvého bydliště. Denně se budeš scházet se zajímavými lidmi, kteří dokázali v Čechách vybudovat svou vlastní firmu od píky.

S klienty pracujeme v řádu let a z nových tváří, které přivedeš, se budou stávat tvoji stálí klienti, kteří postupně přibírají do spolupráce s námi další kolegy.

Schůzky budeš mít domluvené od své asistentky, takže se můžeš soustředit přímo na obchod.

To, kolik si vyděláš, záleží jen na Tobě, nebudeme Ti dávat žádný strop. Naopak, celý tým je připravený Ti dát veškeré zkušenosti získané v terénu a při práci s klienty, tak, aby Tvůj úspěch stále rostl.

Pošli nám svůj životopis a staň se členem naší Porťácké posádky!

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.

Přemýšlíš o životě podobným způsobem a zajímá Tě prostředí, kde můžeš růst?

Chceš se stát součástí týmu, kde kolegům na Tobě záleží?

Pokud ano, tak nám napiš :)

prilezitost@uspechvportu.cz

ID: 3344742   Datum zveřejnění: 11.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 650000Kč/měsíc, Ohodnocení dle vlastních výsledků!