21 000 - 29 000 CZK

Telefonní konzultant/ka v Portu

Místo práce

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Jaká je pozice telefonní konzultantky?


Jedním slovem nepostradatelná! Nikdo z týmu by nemohl začít svou práci, pokud by neotevřela dveře ke spolupráci.
Tím, jaká je, umí vyvolat úsměv na tváři, dát pochopení a zaujmout. První domluvenou schůzkou to ale nekončí, je středobodem mezi obchodníkem a klientem.
S telefonem, kalendářem a mapou „v ruce“ zvládá plánovat, promýšlet a s grácií vše vyjednat. Pro obchodníka není jen pravou rukou, ale „nakopávačem“ a rádcem.

Jste to Vy?


Porto je přístavem i pro lidi, kteří zde pracují. Hledáme člověka, který chce zakotvit na dlouho, ale jen tam, kde ho bude práce bavit a kde se bude stále dozvídat nové věci.
Je to práce snů pro člověka, který má opravdu rád lidi, naplňuje ho s nimi mluvit a pocit, že by se někoho „bál“ oslovit, je mu neznámý.
Chcete za sebou každý den vidět úplně jasné výsledky? Tady na ně nemusíte čekat. Když zaberete, je to vidět hned na místě a z práce pak odcházíte s čistou hlavou.

Co čekat od Porta?


Šéfa s jasnou vizí a lidským přístupem, kterého zajímá, v čem všem jste dobří.
Velkou podporu týmu, a to nejen při zaškolení. Kolegy, které baví práce ne spory.
Naučíte se pracovat s know-how, které pomohlo nejednomu majiteli firmy.
Práci, které budete moci věřit a „produkt“, který má smysl a pomáhá.

Chcete se stát telefonistkou v Portu? Máme pro Vás úkol:


1. Napište nám, co Vás na této nabídce láká.
2. Představte si, že jdete volat majitelce středně velké firmy, která Porto nezná. Máte svému obchodníkovi domluvit první schůzku s ní. Jaké jsou Vaše myšlenky ve chvíli, kdy vytáčíte číslo?
3. Připojte životopis :)
Těšíme se!

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.

[email protected]

ID: 3392661   Datum zveřejnění: 16.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21 000,- až 29 000,- Kč