Obchodní konzultant/ka (25000,- až 65000,-)

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

živnost

Profesionalita


Zakládáme si na tom, že obchodník v našem oboru je sám vizitkou toho, co umíme. Vše co „učíme“ naše klienty, sami aktivně a úspěšně využíváme. Předáme Ti naše know-how, jak být úspěšný při jednání s majiteli a řediteli firem, jak s jistotou prodat náš produkt a jak vyrůst v obchodníka, který má úspěch plně ve svých rukou.

Energie


Porto je životní filozofie… Abychom mohli někomu pomáhat k růstu, i my potřebujeme růst jako osobnosti – to je naše zodpovědnost. Pracovat na sobě a jít stále více ke své vlastní vnitřní svobodě, odbourávat negativní stránku svého ega, tzn. být k sobě upřímný, odkrývat svůj skutečný potenciál, umět rozpoznat, co v životě má skutečnou hodnotu, a co je jen pozlátko.

Motivace


Baví Vás obchod? Chápete neúspěch jako součást cesty, která Vás zoceluje? Uvědomujete si, že záleží jen a jen na Vás, jakých výsledků dosáhnete? Na druhou stranu potřebujete kolem sebe lidi, kteří to mají stejně jako Vy a díky tomu jde práce hladce a Vy můžete věřit jak produktu, tak týmu, který stojí za Vámi?

Úkol pro Vás:
Hlásíte se do firmy Porto a ona se nejmenuje takhle jen tak:-) A proto dostáváte i porťácký úkol. Zkuste si představit klidné moře, na něm loď a v ní pluje 8 lidí. Už plují dlouho skrze oceány. A najednou se zvedne vlna tsunami a vy ji vidíte, jak se blíží. Co uděláte Vy osobně? A co by měli udělat všichni? Zkuste se do situace vžít a napsat příběh na minimálně poloviny A4 a poslat spolu s životopisem.

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.

Přemýšlíš o životě podobným způsobem a zajímá Tě prostředí, kde můžeš růst?

Chceš se stát součástí týmu, kde kolegům na Tobě záleží?

Pokud ano, tak nám napiš :)

prilezitost@uspechvportu.cz

ID: 3437208   Datum zveřejnění: 20.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 650000Kč/měsíc, Ohodnocení dle vlastních výsledků!