Obchodní konzultant/ka (25000,- až 65000,-)

Hledáme obchodníky do těchto krajů:

Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

živnost

Motivace


Vnímáte obchod jako umění komunikace? Chápete neúspěch jako součást cesty, která Vás zoceluje? Uvědomujete si, že záleží jen a jen na Vás, jakých výsledků dosáhnete? Na druhou stranu potřebujete kolem sebe lidi, kteří to mají stejně jako Vy a díky tomu jde práce hladce a Vy můžete věřit jak produktu, tak týmu, který stojí za Vámi?

Energie


Porto je životní filozofie… Abychom mohli někomu pomáhat k růstu, i my potřebujeme růst jako osobnosti – to je naše zodpovědnost. Pracovat na sobě a jít stále více ke své vlastní vnitřní svobodě, nám dává smysl naší práce. Vzniká tak přístav/komunita, kde my i klienti nachází oporu.

Profesionalita


Zakládáme si na tom, že obchodník v našem oboru je sám vizitkou toho, co umíme. Vše co „učíme“ naše klienty, sami aktivně a úspěšně využíváme. Předáme Vám naše know-how, jak být úspěšný při jednání s majiteli a řediteli firem, jak s jistotou prodat náš produkt a jak vyrůst v obchodníka, který má úspěch plně ve svých rukou.

Hledáme obchodníka, který bude PŮSOBIT V LIBOVOLNÉM KRAJI a bude mít domluvené schůzky v okruhu MAX. 1 HODINY od místa svého bydliště.

Úkol pro Vás:


Představte si slovo OBCHOD a napište:
- 3 přídavná jména, která ho nejvíce vystihují
- pocity, které nejčastěji vyvolává a proč
- je něco, co byste na obchodování v České republice změnili?

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.

[email protected]

ID: 3694006  Datum zveřejnění: 20.1.2020