21 000 - 29 000 CZK

Telefon, administrativa i tvoření. Celostní pozice v Portu.

Místo práce

Praha, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
V životě nejsme jen výsek naší osobnosti. Nejsme jen jedna úzce specializovaná role. Tak proč rozvíjet v práci jen svou část, a ne celek?

Jsme společnost zabývající se celoživotním vzděláváním. Ukazujeme českým podnikatelům, jak svou firmu řídit, jak nastavit systém, pracovat s lidmi. Nicméně pod tím vším je uloženo, jak vůbec uchopit sám sebe. A během naší plavby nám před léty došlo, že bez toho žádný podnikatel nedosáhne toho, čeho chce – života, který ho baví. A to je v podstatě o každém z nás.

Pro naše klienty jsme kotvou, o kterou mohou opřít svou kocábku při své plavbě životem.
Sami pro sebe a pro ty, které baví na sobě pracovat a žít s elánem, jsme přístavem.
Máme kapitána,Irenu. A pak jsme tu my, členové posádky. Markéta, Šárka, Anička a Ivona.
Fungujeme částečně v obchodě (voláme obchodníkům schůzky nebo obchodujeme přímo v terénu). Částečně v administrativě. Částečně dodáváme služby (někteří z nás, Ti, kteří chtějí proniknout do našeho know-how) – asistujeme workshopy, školíme, lektorujeme. Občas píšeme a tvoříme.

A hledáme dalšího mezi nás:

• Někoho, kdo proroste firmou a je multifunkční.
• Někoho, kdo hledá činorodou práci a nebaví ho nuda. I když děláme víc věcí, máme své vlastní rituály, ve kterých nám to funguje. Nepřepínáme. Pracujeme ve svém tempu, pečlivě.
• Někoho, kdo chce v Portu trávit své pracovní dny.
• Někoho, koho baví na sobě pracovat a rozvíjet svůj potenciál mimo škatulku jedné pozice.
• Někoho, kdo umí vzít za práci. Umí se bavit, smát a hledá lidskou firmu k zakotvení.


Hledáme někoho, kdo chce pochopit sebe, své okolí a přitom mít práci, která dává smysl, naplňuje, rozvíjí a baví… Smysl právě v tom, že Ti, kdo nás poznají, říkají, že školíme lidství.
Chcete nás poznat? Zjistit víc? Napiš na [email protected]

Co je Porto?

Jsme poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na majitele menších a středních firem. Nabízíme workshopy i osobní konzultace, na kterých našim klientům pomáháme se zefektivněním chodu jejich firmy, organizací řízení, personalistikou, motivováním svých zaměstnanců a množstvím dalších záležitostí klíčových pro dlouhodobý úspěch firmy. Spolupráci stavíme výhradně na dlouhodobosti, respektu a důvěře u našich klientů.

[email protected]

ID: 3694007   Datum zveřejnění: 10.10.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21 000,- až 29 000,- Kč