Vodič so skupinou C alebo B

Porto Moving s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
23.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1000 do 1500 netto mzda vrátane cestovných náhrad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

realizácia dopravy v rámci EU a sťahovacie práce

flexibilný pracovný čas, mobilný telefón

Uchádzača prosíme zaslať životopis na uvedený e-mail: portomoving@portomoving.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Porto Moving poskytuje profesionálne sťahovacie a dopravné služby na Slovensku i v zahraničí, baliace i montážne práce, komplexné dopravné a logistické zabezpečenie, colnú deklaráciu a mnoho ďalšieho.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nám. sv. Petra a Pavla 10
84106 Bratislava

ID: 1815089   Datum zveřejnění: 5.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 1000 do 1500 netto mzda vrátane cestovných náhrad