Výjimečné: Prodavač/ka - zdravý životní styl

Positive Energy s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.04.2019
Mzdové podmínky (brutto)
20.000-30.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci v kamenné značkové prodejně Galaxy (24 let na trhu), unikátní sortiment pro zdraví, alternativní medicínu a osobní rozvoj. Práce je bez víkendů. Hledáme aktivního pozitivního prodejce, který rád mění svět k lepšímu.
Požadujeme: aktivní přístup, úplné SŠ vzdělání, komunikativnost, schopnost se učit, samostatnost, zodpovědnost.
Nabízíme: zajímavou práci, kvalitní vedení včetně zaškolení, velmi dobrý výdělek, benefity, koncipovaný profesní růst.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity: sickday, dovolená navíc, placené vzdělávání, indiv. úprava pracovní doby, mimořádné prémie, placené přesčasy, sleva na výrobky.

Informace o náboru

Pošlete nám prosím svůj životopis, odpovídáme obratem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujete k úspěchu a spokojenosti u nás: SŠ s maturitou, schopnost dobře prodávat, a naučit se sortiment. Práce je pro nás posláním. Za výborné úsilí dáváme výborné odměny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zavedená společnost 23 let na trhu v oblasti zdraví a medicíny.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3049362  Datum zveřejnění: 8.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000-30.000 Kč