Výjimečné: Prodavač/ka - zdravý životní styl

Positive Energy s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.04.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
20.000-30.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci v kamenné značkové prodejně Galaxy (24 let na trhu), unikátní sortiment pro zdraví, alternativní medicínu a osobní rozvoj. Práce je bez víkendů. Hledáme aktivního pozitivního prodejce, který rád mění svět k lepšímu.
Požadujeme: aktivní přístup, úplné SŠ vzdělání, komunikativnost, schopnost se učit, samostatnost, zodpovědnost.
Nabízíme: zajímavou práci, kvalitní vedení včetně zaškolení, velmi dobrý výdělek, benefity, koncipovaný profesní růst.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity: sickday, dovolená navíc, placené vzdělávání, indiv. úprava pracovní doby, mimořádné prémie, placené přesčasy, sleva na výrobky.

Informace o náboru

Pošlete nám prosím svůj životopis, odpovídáme obratem.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.3.2019 (zbývá ještě 9 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujete k úspěchu a spokojenosti u nás: SŠ s maturitou, schopnost dobře prodávat, a naučit se sortiment. Práce je pro nás posláním. Za výborné úsilí dáváme výborné odměny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dodáváme výrobky pro zdravý životní styl. Naše společnost Galaxy existuje 24 let a je ve svém oboru významnou evropskou firmou.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Galaxy
Karlovo namesti 30
12000 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: Jan Valuch
Tel.: +420774444931
E-mail: poslat životopis
ID: 3049362   Datum zveřejnění: 8.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000-30.000