Senior PHP programátor

Poski.com s.r.o.

Místo práce
28. října 1584, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30 000 - 40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu v Ostravě hledáme kolegu na pozici PHP programátor - senior. Staneš se součástí týmu, který pracuje na úspěšných řešení z naší dílny, kterými jsou realitní software Poski REAL a chytrý eshop Clevero. Aktuálně u obou produktů masivně vyvíjíme.
Poskytujeme plno zajímavých bonusů, včetně provize ze zisku projektů. Spolupracuj s námi, budeš pracovat v týmu profesionálů a fandů do IT.

A co bys vlastně dělal?

- Vývoj zakázkových řešení pro různorodou klientelu.
- Vývoj a správa zejména firemního e-shopu Clevero a CMS.
- Analýza požadavků a návrh technického a implementačního řešení.
- Příležitostné celodenní workshopy s většími klienty nad komplexnějšími požadavky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Smlouvu na HPP, ŽL.
- Pružnou pracovní dobu.
- Mzdové ohodnocení 30 000 Kč - 40 000 Kč.
- Homeoffice až 50 dnů v roce, 3 Sickdays, 20 dnů dovolené.
- Podíl ze zisku na projektech.
- Zajištění počítačového vybavení.
- Moderní klimatizované prostory kanceláře v Ostravě.
- Relaxační zóna (fotbálek, šipky, odpočinek).
- Možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR.
- Mladý a přátelský kolektiv.
- Stravenky.
- Pravidelné interní školení, kurzy angličtiny.
- Příspěvek na stravování, vlastní moderní kuchyň.
- Platba pojištění.
- Pravidelné firemní Teambuildingy pro utužení kolektivu :-).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- Min. středoškolské vzdělání.
- Výbornou znalost PHP, nejméně vlastností verze 5.3 (včetně OOP, anonymních funkcí).
- Dobrou znalost SQL (MySQL a PostgreSQL).
- Zkušenosti s JavaScriptem (AJAX, jQuery), výhodou zkušenosti s komplexnějšími frameworky.
- Zkušenosti s integrací informačních systémů (XML přenosy, XML-RPC, SOAP) výhodou.
- Zkušenosti s používáním větších objemů relačních dat výhodou.
- Zkušenosti s realizací komerčních projektů podložené referencemi.
- Znalost technické angličtiny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

28. října 1584/281
709 00 Ostrava - Hulváky

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Vladimír Vaněk
Tel.: 733 534 704
E-mail: poslat životopis
ID: 1193222   Datum zveřejnění: 13.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 000 - 40 000