Obchodník po telefonu IT produktů a služeb

Poski.com s.r.o.

Místo práce
Poski.com s.r.o., 28. října, Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Fixní mzda + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Telefonická komunikace se zákazníky
- Analýza požadavků a hledání vhodného řešení pro jejich potřeby.
- Starost o své portfolio klientů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouva na DPP nebo živnostenský list.
- Fixní mzda + provize.
- Mobilní telefon a notebook.
- Zázemí příjemné a moderní kanceláře blízko centra Ostravy.
- A spoustu dalších benefitů, jako tématická školení, teambuildingy, účast na konferencích, networkingových akcích a především přátelský kolektiv mladých lidí, kteří táhnou za jeden provaz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Budeš s lidmi jednat po telefonu, a proto bys měl/a umět komunikovat a příjemně vystupovat.
- Pokud máš zkušenosti s obchodničinou, telefonováním či call centrem, bude to tvou výhodou (ale není to podmínkou).
- Určitě musíš mít chuť se učit novým věcem a neustále se vzdělávat, protože náš obor je trendy a velmi rychle se mění.
- Ideálně jsi studentka/student, rodič na mateřské či rodičovské dovolené nebo kdokoliv jiný, a chceš práci na částečný úvazek (s možností plného úvazku).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3395520  Datum zveřejnění: 27.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Fixní mzda + provize