Lead game designer v PowerPlay Studio

POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 000 - 5 000 EUR/mesiac+ odmeny na základe výkonu / prínosu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

do nášho herného štúdia v Bratislave hľadáme lead game dizajnéra /-ku,
ktorý /-á bude mať na starosti vedenie nášho 7 členného GD tímu.

Sme kolektív mladých a šikovných ľudí, ktorí majú chuť neustále rásť a s naším 13 rokov budovaným know-how sa v našom niche segmente postupne stávame konkurencieschopnými pre ostatné štúdiá v Európe.

Na pozícií lead game designer sa budeš venovať rozvoju svojich kolegov, určovaniu smerovania projektov (na základe trendov, analýz a našich možností) , návrhy a implementáciu herných mechaník či vedenie oddelenia a všetko čo k tomu patrí (viac nižšie).

*** Dôležité: Game dizajnér nie je grafický dizajnér, resp. grafik. ***

Ako náš nový lead GD oddelenia, budeš zastrešovať:

zodpovednosť za celkový koncept game dizajnu pridelenej hry;
zodpovednosť za kvalitu a systém všetkých špecifikácii vo firme
posudzovanie pracovného zaťaženia a výrobnej kapacity, plánovanie práce a stanovenie priorít pre game designerov;
sledovanie pokroku tímu;
riadenie a sledovanie prototypov v PPS Labe či hry v produkcii;
komunikáciu s grafikmi, UI/UX dizajnom, programátormi a vedením firmy;
zabezpečenie jasných a štruktúrovaných projektových dokumentov a zodpovednosť za ne;
prácu na herných systémoch, herných módoch a špecifikácii správania;
účasť na game design talks a zameriava sa na riešenie problémov;
kontrola a vyhodnocovanie výkonnosti hry;
vymýšľanie nových konceptov a ich prezentácia v dokumentácii o umiestnení hry, postavách, pravidlách, príbehu, objektoch, rozhraní;
zabezpečovanie / udržanie kvality produktu;
spolupráca s tímom herného dizajnu na základe svojich seniorských skúseností v rámci daného projektu;
zakotvenie silných základov monetizácie už v prvých game designových návrhoch;
spolupráca s testerským oddelením na vytváraní testovacích scenárov;
spolupráca tiež s oddelením marketingu pri propagácii produktu;
vzdelávanie sa v oblasti game dizajnu, komunikácii a manažmentu;
pravidelné retrospektívy v rámci tímu;
pravidelný reporting CEO a COO každý pondelok (call) a piatok (tím líderský report);

Atraktívne herné vývojárske prostredie so stabilnými produktami;
Ponúkame prepracovaný systém vzdelávania;
TOP konferencie doma i v zahraničí;
Systém Akadémií PPS s internými aj externými spíkrami;
Kurzy, webináre, masterclassy podľa tvojho výberu;
People manažment systém s dôrazom na rast ľudí;
Atraktívne finančné benefity a podpora zdravia;
Neobmedzené day offs (dovolenka);
Časté teambuildingy a super kolegovia :)

Vopred ďakujeme za záujem, vážime si každú poslanú žiadosť / CV. Z dôvodu obmedzeného času však budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov (telefonicky).
Pohovory sa konajú online cez Google Meet a majú 2-3 kolá.
Spolu s CV nám prosím pošlite aj vaše referencie / portfólio.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

herný dizajn

Počet rokov praxe

5

Od lead game dizajnéra očakávame 5 rokov skúseností v oblasti herného dizajnu (pošli referencie/portfólio),
prezentačné schopnosti
schopnosť viesť tím - leadership

Sme herné štúdio zamerané na tvorbu športových mobilných hier s miliónmi hráčov po celom svete. Vznikli sme v roku 2007 pod názvom PowerPlay Manager. Našim cieľom je tvoriť športové hry na svetovej úrovni, prinášať našim hráčom radosť a rozvíjať medzi nimi priateľskosť a športového ducha. Naše najznámejšie herné tituly sú Athletics Mania, Biathlon Mania, Winter Sports Mania a veľa ďalších. Našou dlhoročnou snahou je prepájať reálny šport s tým virtuálnym. Aj preto spolupracujeme so športovými federáciami a podporujeme mnohých športovcov. Športových fanúšikov nájdete aj v našich radoch. Naše hry vyvíjame s ľuďmi, ktorí sa chcú neustále zlepšovať a rásť a ktorí si zakladajú na kvalite, radosti zo športu a zanietenosti pre tímovú hru. Snažíme sa vytvárať také hry, z ktorých budeme mať radosť aj my.
ID: 4040344  Datum zveřejnění: 14.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac