Mistr stavební výroby pro Prahu a okolí se zajímavým mzdovým ohodnocením

PP 53, a.s.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Libovolný, nabídka platí i pro uchazeče s výpovědní lhůtou 2, 3 měsíce
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícFinanční bonusy a prémie během roku (odvíjí se od úspěšnosti podniku a stavby), 13. plat ve výši průměrného měsíčního výdělku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Veškeré úkony spojené se zajištěním chodu stavby.
• Koordinace a organizace našich subdodavatelů.
• Technická kontrola prováděných prací.
• A nakonec řízení dodávek materiálu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní mzdové ohodnocení ve výši 35-40.000 Kč.
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou, pro studenty nabízíme
možnost pracovat na zkrácený úvazek (dohoda o provedení
práce).
• Velké množství benefitů - 13. plat ve výši průměrného
měsíčního výdělku, finanční bonusy a prémie během roku,
stravenkovou kartu (100 Kč příspěvek v zákonné výši), firemní
telefon a notebook, příspěvek na penzijní připojištění (po 3.
měsíční zkušební době), 5 týdnů dovolené, příspěvek na
dopravu a vzdělávání, velké množství firemních akcí.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pečlivost, komunikativnost, týmovost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Předmětem činnosti společnosti PP 53, a.s. je realizace staveb v oblasti pozemního stavitelství se specializací na generální dodávku staveb dle individuálního přání investora.

Provádíme stavební a montážní práce včetně technologických částí staveb a vybavení interiérů. Uskutečňujeme výběr a následně koordinujeme subdodávky prací a materiálů, organizujeme realizaci stavby.

Realizujeme zejména výstavbu nových nebo rekonstrukci starších bytových domů, administrativních budov, výrobních a skladovacích hal, hotelů a objektů občanské vybavenosti.

Naší vedlejší specializací je subdodávka monolitických železobetonových konstrukcí.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3853811  Datum zveřejnění: 22.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc