Přípravář staveb výroby pro Prahu a okolí

PP 53, a.s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc13. plat ve výši průměrného měsíčního výdělku, finanční bonusy a prémie za úspěšné stavby, splněné cíle firmy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava dokumentů a podkladů pro poptávky subdodavatelů.
• Denní komunikace se subdodavateli, investory a našimi pracovníky.
• Vypracovávání výkazů výměr.
• Příprava veškerých podkladů pro uzavírání smluv a objednávek.
• Shromažďování a archivace potřebných dokladů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzdové ohodnocení v rozmezí 35-40.000 Kč dle dosavadních pracovních
zkušeností.
• Každý rok možnost zvýšení mzdy dle výsledků firmy a Tvého nasazení.
• 13. plat a finanční odměny dle úspěšnosti staveb.
• Velké množství benefitů (příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu,
příspěvek na penzijní připojištění až do výše 1.000 Kč/měsíc, možnost
dobrovolného založení multisport karty, firemní akce, školení a další
vzdělávání).
• Přátelské prostředí jak na stavbách, tak i v kancelářích, kde si všichni snažíme
pomáhat.

Informace o náboru

Výběrové řízení bude formou pohovoru v kancelářích, kde společnost sídlí. Prosíme o zaslání životopisu při reakci na nabídku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Zodpovědnost a pečlivost, protože jde o práci s
dokumenty.
• Týmového ducha, který Ti pomůže v
komunikaci s kolegy.
• Máš chuť se neustále vzdělávat a pracovat na
sobě.
• Dokážeš své úkoly dotáhnout do konce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Předmětem činnosti společnosti PP 53, a.s. je realizace staveb v oblasti pozemního stavitelství se specializací na generální dodávku staveb dle individuálního přání investora.

Provádíme stavební a montážní práce včetně technologických částí staveb a vybavení interiérů. Uskutečňujeme výběr a následně koordinujeme subdodávky prací a materiálů, organizujeme realizaci stavby.

Realizujeme zejména výstavbu nových nebo rekonstrukci starších bytových domů, administrativních budov, výrobních a skladovacích hal, hotelů a objektů občanské vybavenosti.

Naší vedlejší specializací je subdodávka monolitických železobetonových konstrukcí.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3865824  Datum zveřejnění: 7.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc