Manipulant nočního překladiště v PPL

PPL CZ, s.r.o.

Místo práce
K Borovému 99, Říčany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 34 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nepropásni příležitost stát se naším nočním hrdinou, který posune každou zásilku blíže ke koncovému zákazníkovi. Vítej u lídra na trhu logistiky, který neustále posouvá hranice možností na novou úroveň. Naše nové nadšené a spolehlivé parťáky rádi zavezeme autobusovým svozem do práce i z práce, a k tomu Ti přidáme zajímavé benefity.

Co Tě u nás čeká?

  • Manipulace se zásilkami a jejich další zpracovávání na noční směně (zejména vykládka, nakládka, manipulace s paletovým a pojezdovým vozíkem);
  • skenování a vážení zásilek, jejich následné přesměrování a roztřídění dle jednotlivých regionů.

Co od Tebe potřebujeme?

  • Jsi manuálně zručný/á a fyzicky zdatný/á, protože práce je fyzicky náročná a nevyhneš se pravidelné manipulaci se zásilkami těžšími než 20 kg.
  • Jsi noční sova a nemáš problém přizpůsobit se nočnímu provozu od 19:00 do 3:30 hodin.
  • Jsi trestně bezúhonný/á.

Co Ti za to nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci a smlouvu na dobu neurčitou po jednom roce;
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu jedničky na českém trhu;
  • zajištění dopravy do práce i z práce svozovými autobusy (Roztyly ⇄ Jažlovice);
  • jistotu výplatního termínu – vždy do 10. dne v měsíci;
  • 13. mzdu;
  • pravidelný každoroční růst mzdy;
  • zákonné příplatky za noční směnu;
  • 20 dnů dovolené + 5 dnů bonusového volna;
  • 2 Fit Days po jednom odpracovaném roce;
    stravenky v hodnotě 150 Kč s možností navýšení (55 % hradí zaměstnavatel, 45% zaměstnanec);
  • benefitní systém Sodexo Cafeteria;
  • věrnostní bonus po odpracovaných letech;
  • zvýhodněné nabídky našich partnerů (Makro karta, MultiSport karta, Alza benefit, výhodný tarif od O2 nebo T-Mobile a další);
  • kurzy, školení, vzdělávací portál SEDUO zdarma a příspěvek 4000 Kč na jazykové vzdělávání;
  • firemní akce a další.

Doplňující informace:

Nástup: Dle dohody
Místo pracoviště: K Borovému 99, 251 01 Říčany - Jažlovice
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na vzdělání
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PPL CZ s.r.o. nabízí široké portfolio expresních přepravních služeb.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců