Recruitment Specialist

PPL CZ, s.r.o.

U Vozovny 658, Praha 10-Malešice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S růstem PPL rostou také týmy a nároky. A že těch akcí a pozic je. Záleží nám na spokojenosti zákazníků a samozřejmě na tom, aby byli spokojení naší kolegové a kandidáti, zkrátka aby všichni měli ze spolupráce dobrý pocit. K tomu potřebujeme do týmu další sílu, konkrétně pro nábor. Hledáme kolegu/yni, který/á už se v recruitmentu cítí jako doma, vedl/a nábory nejlépe v různých "branžích", například IT, projektovém managementu, provozu a všem možném. Pokud se k nám přidáš, budeš spolupracovat na všech typech pozic, které v PPL nabíráme, a určitě se nebudeš nudit. Kromě náboru pracujeme na různých zajímavých projektech od marketingových kampaní po implementace projektů, takže máš i velké možnosti posunout se dál nebo využít své zkušenosti.

Co Tě u nás čeká:

  • Realizuješ čistě nábor od začátku do konce, takže ho zadáváš a koordinuješ, komunikuješ s kandidáty i "hiring managery" a realizuješ výběrová řízení až po nabídku.
  • Tvoříš nebo se podílíš na inzerci – web, tištěná média, sociální sítě, letáky, kampaně apod.
  • Obsazuješ všechny typy pozic, které v PPL máme, od provozu po management, např. IT, HR, marketing, obchod, kvalita apod.). Pozice si rozdělujeme mezi sebou.
  • Komunikuješ s personálními agenturami. Občas je potřeba kontrolovat si spolupráci s našimi depy nebo spolupracovat na obsazování určitých pozic.
  • Hledáš nové cesty, jak k nám do PPL přitáhnout nové kolegy, takže se dostaneš k HR marketingu i „brandingu“.
  • Kromě HR marketingu máme i další zajímavé projekty, na kterých se budeš podílet, například školení hiring managerů nebo implementace nových procesů a systém.
  • Bude se na Tebe spoléhat při analýze trhu práce, pomoci v náborovém reportingu, ale i posunutí náboru v PPL zase o krok dopředu.

Co očekáváme my od Tebe:

  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou. Pokud ses ve škole setkal/a s personalistikou, určitě to je plus.
  • V náboru jsi doma a pokud ses dostal/a k různým sektorům, od provozu po management, budeme rádi. Pokud ne, poznáš něco nového.
  • Komunikace v angličtině pro Tebe není problém. Nebudeš pracovat v mezinárodním prostředí a mluvit anglicky celý den, ale budeš se účastnit meetingů se zahraničními kolegy z DHL a mluvit o pracovních tématech. Netiwirking a dobré vztahy jsou něco, na čem si zakládáš.
  • Víš, že na HR (v náboru obzvlášť) jsou nutností komunikační a prezentační dovednosti, takže při jednání se lidmi se cítíš jako ryba ve vodě. Zároveň pracuješ s citlivými informacemi, proto je diskrétnost samozřejmostí.
  • Při práci máš rád/a pečlivost a kvalitu. Je důležité udržovat a posunovat standard vždycky o trochu výš.
  • V logistice je tempo rychlejší. Je dobré, pokud umíš dobře pracovat s časem a stanovovat si priority.
  • Nejsi sólista. Jsi týmový parťák, od kterého si i ostatní můžou učit.
  • Máš řidičák sk. B a jsi mobilní, protože často realizuješ pohovory na různých lokalitách, zejména v oblasti Prahy (v jiných městech jen velmi zřídka).

Co Ti za to dáme:

  • Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu u 1čky na českém trhu v rámci skupiny DHL Group;
  • roční odměnu a každoroční valorizace;
  • 4 týdny volna + 1 týden bonusového volna a k tomu ještě další 2 dny zdravotního volna Fit Days po jednom odpracovaném roce;
  • Home Office u nás není sprosté slovo, nastavíme spolu hybridní pracovní model;
  • stravenky v hodnotě 150 Kč s možností navýšení;
  • systém Cafeterie Pluxee – benefitní systém plný slev a výhod, do kterého našim zaměstnancům přidáváme další odměny;
  • vzdělávací kurzy/školení a také přístup ke kurzům na SEDUO zdarma;
  • zvýhodněné nabídky našich partnerů (Makro karta, Multisportka, výhodný tarif O2 a T‑mobile);
  • věrnostní bonus po odpracovaných letech;

Doplňující Informace:

Nástup: Ideálně co nejdříve
Místo pracoviště: U vozovny 658/8, Praha - Malešice
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva.
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Manažerský motivační program
Mobilní telefon
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PPL CZ s.r.o. nabízí široké portfolio expresních přepravních služeb.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4789455  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc