Reagujte bez životopisu

Vedoucí směny - výrobní úsek

Práce pro každého s.r.o.

Místo práce
Ostrov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Organizace a koordinace výroby
- Zajištění kontrol dle technologických postupů a kontrola kvality výrobků
- Kontrola a dodržování BOZP na pracovišti
- Kontrola zápisů v systému SAP
- Předání směny v písemní a ústní formě
- Zajišťování dostatečného množství materiálu
- Zodpovědnost za pořádek na pracovišti
- Zodpovědnost za včasný začátek směny
- Plánování směn
- Navrhování odměn/srážek podřízených pracovníků
- Účast na výběrových řízení uchazečů
- Zaškolování nových zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnání ve stabilní firmě
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Vánoční bonusy
- Příplatky nad rámec zákoníku práce
- Ranní / odpolední směny
- Dva dny dovolené navíc
- Možnost závodního stravování a stravenky
- Možnost osobního růstu (vzdělávání a různá školení)

Informace o náboru

Pro našeho klienta s pracovištěm u Karlových Varů hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu firmy. Jak náborový proces probíhá? První kolo pohovorů je online s našimi personalistkami a všechna další kola jsou již osobní přímo v dané firmě. Zaujala Vás nabídka práce? Neváhejte se nám ozvat!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroby konektorů, čteček čipových karet, kabelových svazků.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technický obor

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ technického směru
- Zkušenosti s vedením týmu
- Výborná uživatelská znalost práce na PC včetně MS Office
- Praxe na obdobné pozici ve výrobě výhodou
- Znalost systému SAP výhodou
- Spolehlivost a odpovědnost
- Schopnost vést a motivovat pracovní tým

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá rychle rostoucí personální agentura. Zaměřujeme se jak
na vyhledávání odborníků, jejichž znalosti jsou pro správné fungování každé firmy
nepostradatelné, tak i vyhledávání absolventů jejichž svěží a moderní náhled na
svět je v každé firmě přínosem. Naše náborová řešení jsme vytvářeli s ohledem na
to, že každé výběrové řízení vyžaduje profesionální a odborný přístup. Každé
výběrové řízení je jiné, mění se převážně obsazované pozice a počet přijímaných
zaměstnanců. Zprostředkujeme Vám zaměstnance formou dočasného přidělení
nebo Vám vybereme kandidáty vhodné do Vaší firmy.
Naše firma se převážně zabývá náborem pracovníků v oblastech: automotive,
skladů, výroby a mnoha dalších.
Dále se zaměřujeme na headhunting pro obsazení vyšších pracovních pozic.
ID: 4427647  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc