QA Manager

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
50.000 - 100.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Quality Assurance Manager je zodpovědný za plánování, organizování, vedení, koordinování, kontroling in-house a zahraničních týmů složených z QA analytiků, testerů a inženýrů. Nastavuje kompletní QA procesy. Provádí a sleduje klíčové KPI ukazatele sledující kvalitu vývoje softwaru. Podporuje QA iniciativy jak managementu, tak vývojových týmů. Spolupracuje s vývojovým manažerem na zlepšování procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Roční bonus závislý jak na individuálním výkonu, tak na výkonu společnosti (až dvě výplaty navíc)
• Přesidlovací balíček (pokud přicházíte do Olomouce ze zahraničí)
• Plně placené obědy, kancelářské občerstvení
• Silné vyvážení pracovního/osobního života, flexibilní pracovní doba
• 5 týdnů placené dovolené
• 4 dny „sick days“ za rok (bez potřeby doložení extra dokumentů o vašem stavu)
• Oriflame produkty zdarma
• Služební telefon s příspěvkem na tarif (dostupný i pro rodinné příslušníky).
• Team-buildingové aktivity.
• Školení o společnosti, systémové architektuře a technologiích v Oriflame.
• Pozice v mezinárodním prostředí s neformální a přátelskou atmosférou.
• Příležitost ke krátkodobé stáží (například v Číně, Švédsku, Rusku)
• Práce v atraktivní historickém univerzitním městě zapsaném na seznamu UNESCO. Užívání si aktivního životního stylu v klidném prostředí.

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Staňte se novými členy ve velké nadnárodní společnosti s multikulturním prostředím v týmu IT profesionálů!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dovednosti a znalosti – požadované:
• Znalost agilních a interaktivních metodologií jako SCRUM, KANBAN
• Zkušenost s nejběžnějšími vývojovými cykly softwarových programů a zkušebními metodologiemi.
• Funkční a nefunkční testy
• Schopnost vyvinout testovací strategie, hlavní plán testů / testovací plány a spolupracovat na definici kritérii přijatelnosti.
• Zkušenost s používáním softwarových nástrojů životního cyklu tj. test management, defect management, requirements Management, Version Control Systems atd…)
• Schopnost vyvinout a implementovat automatizované a výkonnostní strategie včetně údržby životního cyklu.

Dovednosti a znalosti – žádoucí:
• Přehled o rámcích kvality (tj. CMMI, ITIL)
• Zkušenost s úspěšnou implementací a automatizovanými testovacími nástroji v rámci vývojových iniciací (Selenium, TestNG, HP Quicktest a plus).
• Zkušenost s testováním výkonu (Apache JMeter, BlazeMeter, Loadsophia, HP Loadrunner nebo podobné)
• Zkušenost s Cross-browser testováním (test environment setup, nástroje jako Browser stack)

Kvalifikace:
• Minimálně 5 let zkušeností v IT průmyslu
• Minimálně 3 roky zkušeností v test managementu / test leadingu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3294844  Datum zveřejnění: 25.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000 - 100.000 Kč