Release Manager, (ČR i Slovensko)

Pragma - personální agentura

Olomouc, Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Release manager je zodpovědný za správu životního cyklu releasů, za plánování, koordinování a řízení releasů spojených s několika aplikacemi. Releasy mohou zahrnovat řadu změn, ať už od těch malých v aplikacích, až po velké projekty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Roční bonus závislý jak na individuálním výkonu, tak na výkonu společnosti (až dvě výplaty navíc)
- Přesidlovací balíček (pokud přicházíte do Olomouce ze zahraničí)
- Plně placené obědy, kancelářské občerstvení
- Silné vyvážení pracovního/osobního života, flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů placené dovolené
- 4 dny „sick days“ za rok (bez potřeby doložení extra dokumentů o vašem stavu)
- Služební telefon s příspěvkem na tarif (dostupný i pro rodinné příslušníky).
- Team-buildingové aktivity.
- Školení o společnosti, systémové architektuře a technologiích
- Pozice v mezinárodním prostředí s neformální a přátelskou atmosférou.
- Příležitost ke krátkodobé stáží (například v Číně, Švédsku, Rusku)
- Práce v atraktivním historickém univerzitním městě zapsaném na seznamu UNESCO.
- Užívání si aktivního životního stylu v klidném prostředí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Staňte se novými členy ve velké nadnárodní společnosti s multikulturním prostředím v týmu IT profesionálů!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Charakteristické vlastnosti člověka na této pozici:

• Má prokazatelnou zkušenost a ví, jak vytvořit a udržet chod releasů a domény správy konfigurací
• Má týmového ducha, otevřenou mysl se silnými komunikačními a vyjednávací dovednostmi
• Zaměřuje se na vývoj, vynikající výkony a má procesně orientovanou povahu
• Je zaměřen na kvalitu a má smysl pro detail.
• Udržuje tempo s rychlým prostředím společnosti.

Praktické / Technické dovednost a znalosti
• Pokročilá znalost vodopádového modelu a agilních metodik životního cyklu vývojového softwaru
• Prokázaná zkušenost se správou releasů s osvědčenými postupy
• Pokročila technická znalost spojená s kontinuální integrací a trvale udržitelným nasazením, featuretogglingem, branchhandlingem a nástroji pro podporu správy releasů a správy konfigurací
• Základní QA znalost CMMI, ISO, RUP
• Přehled o cloud technologiích

Kompetence
• Vynikající analytické myšlení a schopnost řešit problémy
• Prezentování a sdělování informací
• Práce s lidmi
• Doručování výsledků a setkání se s očekáváním zákazníků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3321824  Datum zveřejnění: 28.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 100 000 Kč/měsíc