Vedoucí pracovního týmu - nadstandardní zaměstnanecké benefity

Pragma - personální agentura

Místo práce
Rychvald, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

organizace výrobního týmu ve směnném režimu
zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
sledování efektivity procesu výroby, evidence prostojů, zpracování denního reportingu
zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
školení nových operátorů
periodická školení operátorů a jejich další rozvoj dle matic zastupitelnosti
dodržování zásad štíhlé výroby, pořádku na pracovišti, 5S atd.
evidence docházky na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína či Rychvaldu
motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
možnost odborného a kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

OU/SŠ vzdělání technického směru
praxi z výrobní společnosti min. 2 roky, automotive výhodou
orientaci v nástrojích štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED atd.) výhodou
uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)
zkušenosti s vedením lidí
schopnost týmové práce, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
komunikativnost, flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost
ochotu učit se novým věcem
ochotu pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3328262  Datum zveřejnění: 3.7.2018