Operátor CNC v automotive Mladá Boleslav od 35.000 Kč

Pragma - personální agentura

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba automobilových dílů
• Příprava a kontrola dat programu
• Orientace os obrábění na nulové body včetně základního měření
• Vlastní obrábění (výměna a kontrola nástrojů)
• Kontrolní měření hotového výrobku ve vazbě na výrobní dokumentaci
• Pravomoc zastavit činnost obrábění v případě zjištění neshody obrobku
• Odpovědnost za dodržení technologického postupu obrábění a všech parametrů
výrobku dle výrobní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu NEURČITOU
• Místo výkonu práce: Mladá Boleslav – Čejetice
• Platové podmínky: 30.000 – 35.000 Kč (v závislosti na praxi)
• Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Dvousměnný režim
• Stabilní zázemí české, rychle se rozvíjející společnosti
• Finanční ohodnocení závislé na Vašich dovednostech
• Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky (110 Kč/den), věrnostní
prémie, docházkový bonus, bonus „patronace“
možnost ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba komponentů do aut

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ÚSO vzdělání technického směru
• Znalost čtení v technické dokumentaci
• Pokročilou znalost MS Office
• Znalost systému Heidenhain – PODMÍNKOU!
• Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
• Vhodné i pro absolventy s odpovídající teoretickou přípravou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3357288  Datum zveřejnění: 29.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000