Specialista péče o klienty

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.06.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace na PŘÍCHOZÍ infolince

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy)
• Stabilní zaměstnání a zázemí prestižní mezinárodní banky
• Zajímavou příležitost nastartovat kariéru. U nás máte možnost zúročit vědomosti nabyté studiem, dále je rozvíjet a časem třeba i předávat svým podřízeným v roli supervizora nebo se uplatnit na pobočce jako špičkový bankéř
• Otevřenou a dynamickou firemní kulturu – práci v mladém přátelském kolektivu a moderním příjemném prostředí
• Zázemí společnosti, která umí ocenit vaše výsledky. Rádi soutěžíme o poukázky do obchodních řetězců, tablety, wellness víkendy aj.
• Benefity na míru (stravenky, systém Cafeterie (příspěvky na volný čas), dovolená 5 týdnů, sick days, apod..)

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

již potřetí v řadě klientsky nejpřívětivější banka v České republice

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Bankovnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ s maturitou
• Znalost práce s PC MS Office a internet
• Časovou flexibilitu, pracujeme na směny – ranní/odpolední včetně víkendů a svátků
• Velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkovi
• Orientace na výsledek, prodejní dovednosti
• Samostatnost a cílevědomost
• Stresová situace vás nepoloží, naopak, je pro vás výzvou
• Vyžadujeme čistý trestní rejstřík
• anglický jazyk – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3406064  Datum zveřejnění: 30.5.2018