Personální manažer/ka

Pragma - personální agentura

Místo práce
Břidličná, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:

Formuluje a řídí personální politiku, vytváří a implementuje personální strategie v souladu se strategickými cíli společnosti. Nastavuje a řídí jednotlivé personální procesy, tj. personálně mzdovou agendu, nábor, odměňování a vzdělávání zaměstnanců.
Podporuje a metodicky vede vedoucí zaměstnance ve všech personálních záležitostech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
- motivační finanční ohodnocení
- možnost osobního a odborného rozvoje
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, mobilní telefon, notebook, firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sportovní a kulturní akce)
- pružná pracovní doba

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

významný a největší tuzemský výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

- Ukončené vysokoškolské vzdělání
- 5 let praxe na stejné nebo obdobné pozici
- Znalost personálních procesů, pracovně právní legislativy, mzdové legislativy, kolektivního vyjednávání
- Pokročilou znalost aplikací MS Office a prezentačních technik
- Znalost AJ výhodou
- ŘP sk. B
- Komunikační a organizační dovednosti, aktivní přístup, schopnost pracovat v týmu, chápat rozdílné postoje, empatie, důvěryhodnost
- Nástup 1.7. 2018, případně dle dohody

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3408488  Datum zveřejnění: 16.8.2018