HR specialista

Pragma - personální agentura

Místo práce
Přerov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Péče o firemní kulturu, hodnoty
• Odpovědnost za nábor nových kolegů
• Definice požadavků na nové kolegy
• Stanovení strategie a vlastní aktivní vyhledávání potenciálních kandidátů
• Příprava, organizace a vyhodnocení pohovorů
• Odpovědnost za průběh adaptačního procesu
• Odpovědnost za jednotný a spravedlivý přístup ke všem zaměstnancům
• Spolupráce na přípravě systému hodnocení
• Spolupráce na přípravě měsíčních a ročních pohovorů, vyhodnocování a návrh případných opatření
• Plánování rozvoje, příprava a následná realizace vzdělávacího plánu
• Vedení běžné personální agendy (smlouvy a další dokumenty týkající se pracovněprávních vztahů atd..)
• Odpovědnost za správnost a úplnost informací (směrnice, pracovní pokyny?)
• Organizace povinných školení
• Interní marketing
• Příprava a organizace firemních akcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• přátelský kolektiv a férové jednání
• dynamicky se rozvíjející společnost
• perspektivnost oboru = perspektivní zaměstnání
• moderní prostředí
• pružná pracovní doba
• dobré platové podmínky
• různorodost práce

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997.

Informace o náboru

Nabízíme:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj IT

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (psychologie, sociologie či příbuzné)
• alespoň 2 roky praxe v HR (výhoda v oblasti IT)
• řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3410829  Datum zveřejnění: 6.7.2018