Technik BOZP

Pragma - personální agentura

Místo práce
Šumperk, Česko, Okres Šumperk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• Provádění školení BOZP a PO zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců,
• Prověřování stavu pracovního prostředí a pracovních podmínek a navrhování opatření k jejich zlepšování, posuzování úrovně bezpečnosti při práci se stroji a technickým zařízením.
• Seznamování zaměstnavatele s povinnostmi v oblasti BOZP vyplývajícími z právních a ostatních předpisů nebo technických norem.
• Spolupráce při identifikaci a hodnocení rizik a při navrhování opatření k jejich odstraňování nebo minimalizaci.
• Účast na procesu šetření nastalých pracovních úrazů, nehod a mimořádných událostí včetně vyhodnocování jejich příčin a návrhy opatření k zabránění jejich opakování.
• Zpracování dokumentace BOZP stanovené právními a ostatními předpisy.
• Provádění preventivních kontrol míst pracovního výkonu z hlediska dodržování právních a ostatních předpisů nebo technických norem a navrhování způsobů a opatření k jejich odstraňování.
• Zúčastňování se procesu provádění kategorizace prací.
• Spoluúčast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Pružná pracovní doba dle domluvy
• Nástupní mzda v závislosti na zkušenostech v oboru.
• 5 týdnů dovolené
• Dotované závodní stravování
• 13. plat
• Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel.: 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekologie a ochrana životního prostředí nebo technickém oboru – strojírenství, elektrotechnika
• Orientace v základních právních předpisech a technických normách v oblasti BOZP
• Praxe v oboru 5 let
• Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 6 – Pracovníci pro samostatnou činnost
• Znalost MS Office na velmi dobré úrovni - práce s daty v excelu, příprava presentací
• Znalost AJ/NJ výhodou
• Komunikativnost (jednání s orgány z oblasti bezpečnosti a hygieny práce),
• Schopnost presentace a týmové spolupráce
• Důslednost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3472065  Datum zveřejnění: 3.10.2018