HR Recruiter - Náborář

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 40000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Inzerce na pracovních portálech a sociálních sítích - budete hledat dělnické pozice do výroby.
- Hledání nových cest a získávání pracovníků.
- Následná selekce CV a vyhodnocování vhodnosti uchazeče k práci.
- Telefonické oslovování potencionálních uchazečů a domlouvání termínu náboru.
- Spolupráce s ÚP a denní komunikace s HR koordinátory.
- Práce s interním systémem.
- Reporting a analýza úspěšnosti Vaší práce.

POŽADUJEME:
- Praxi v HR, administrativě nebo zákaznických službách (call centrum) - podmínka.
- Min. SŠ s maturitou - podmínka.
- Dobré komunikační schopnosti (nebát se mluvit do telefonu).
- Reprezentativní vystupování, asertivita a psychická odolnost.
- Loajalita a sdílení firemní vize - pomáhat lidem najít práci a klientům dodávat kvalitní uchazeče.
- Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci a aktivního člověka vnitřně motivovaného k výkonu.
- Časová flexibilita (nevadí Vám zvednout telefon v osm večer).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nadstandardní provizní systém - po zaučení vysoké výdělky, které budete ovlivňovat Vy.
- Smlouva na HPP. Možnost i na IČO.
- Po zaškolení možnost práce HOME OFFICE.
- Firemní telefon a paušál.
- Podpora a důkladné zaškolení.
- Moderní kancelář v srdci Olomouce.
- Příjemný kolektiv, který Vám rád pomůže v případě Vašich dotazů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Hledám 1 náboráře do našeho týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3501164  Datum zveřejnění: 25.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 40000 Kč