Zámečník

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
Stehování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Příjemné pracovní prostředí
5 týdnů dovolené
Dotovaná strava, výběr z 6 druhů
Příspěvek na penzijní připojištění
HPP
2 směnný provoz, R, O
Nástup ihned
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Odměňování dle výkonových norem, po zapracování nadstandardní příjmy

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
Vyučení ve strojírenském oboru (není podmínkou)
Svářečský průkaz (CO2)
Praxi
Samostatnost, spolehlivost, zručnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3519445  Datum zveřejnění: 29.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000