140,-/hod+2500tis /nebo ubyt.! Práce pro ženy, muže - práce ve výrobě - Prostějov

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
140,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba stabilizátorů, pružin do aut
- práce fyzicky náročná, práce s břemenem cca 3-9 kg, vhodná i pro ženy
- práce ve stoje!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na DPČ
- zajímavé finanční ohodnocení 140,-/hod
- týdenní zálohy
- možnost přesčasů - odměna až - 1 000 na ruku čistého,-
- možnost ubytování,nebo příspěvek na dojíždění 2 500,-

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl - výroba pružin a stabilizátorů do aut světových značek

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimální ukončené vzdělání - SOU
- ochota pracovat ve 2 směnném provozu - 12 ti hod. směny -krátky x dlouhý týden
- pečlivost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost!
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3553893  Datum zveřejnění: 8.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 140,-