Pracovník se skenerem-ihned: 24.000 Kč+ ubytování/cestovné + Bonusy (Ref. č.: KAT.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20.000-24.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Základy práce se skenerem (SAP) - například ideální praxe jako pokladní, skladník atd.
- Požadujme min. výuční list.
- Pracovní morálka a zodpovědnost.
- Dobrý sluch a fyzická zdatnost.
- Ochota pracovat na 12h. směnách - krátký a dlouhý týden.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda od 140 Kč/h., včetně příplatků.
- Příspěvek na zajištěné ubytování (8 min. od pracoviště).
- Nebo příspěvek na cestovné.
- BONUS za dobrovolné přesčasy až 1000 Kč k výplatě.
- Fajn kolektiv a čisté, bezpečné prostředí.
- Dlouhodobá spolupráce, možnost přesčasů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme 20 pracovníků se znalostí skeneru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3584392  Datum zveřejnění: 22.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000-24.000 Kč