Top! Náborový příspěvek! Zámečník s praxí! Ubytováním

Pragma - personální agentura

Místo práce
Uničov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba konstrukcí - mosty, jeřáby
- skládání ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace
- příprava ploch pro svařování

Požadujeme:
- vyučení v oboru zámečník - výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace - podmínka!
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- zajímavá mzda
- příspěvek na ubytování
- příspěvek na obědy
- týdenní zálohy
- možnost přesčasů
- nástup IHNED
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551 !

Informace o náboru

Pro českého výrobce s více než 100 letou tradicí v oboru metalurgie, zaměřující se na výrobu odlitků, výpalků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí hledáme vhodné uchazeče s praxí na veškeré strojírenské pozice!
Brusič, lisař, válcíř, strojní palič, svářeč, zámečník, jeřábník/ce, tavič, tryskař, CNC obrabeč kovu, VZV .... Neváhejte nás kontaktovat!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Brusič, lisař, válcíř, strojní palič, svářeč, zámečník, jeřábník/ce, tavič, tryskař, CNC obrabeč kovu, VZV .... Neváhejte nás kontaktovat!! + Náborové příspěvky za nástup!!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3617196  Datum zveřejnění: 12.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 EUR/měsíc