Vedoucí výrobního úseku

Pragma - personální agentura

Místo práce
Břidličná, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

nastavování a udržování výrobního procesu
odpovědnost za kvalitu a výrobu
koordinace a vedení lidí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

zázemí výrobní společnosti
odpovídající mzdové ohodnocení
zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na dopravu
odborné vzdělávání a rozvoj
příspěvek na rekondice 5 000,- Kč

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- minimálně SŠ
- zkušenosti s řízení lidí - min.5 let
- zkušenosti s LEAN production
- zkušenosti s nastavením a udržováním výrobního procesu dle certifikace ISO/TS 16949
- angličtina v komunikativní úrovni (B2)
- ochota pracovat/kontrolovat a odpovídat za výrobu, kvalitu a náklady často nad rámec teoretického časového vytížení
- schopnost projevu před větší skupinou lidí, schopnost řídit a moderovat diskuse s cílem nacházet řešení, prostřednictvím jasně definovaných cílů, KPi
- schopnost přirozeně motivovat, komunikovat, naslouchat
- schopnost kreativního myšlení, schopnost hledání a navrhování nových možných zlepšení
- znalost a schopnost implementovat metody SŘJ - zejména pak 8D, Six Sigma, PDCA, FTA, 5S

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3636365  Datum zveřejnění: 11.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 50 000 Kč/měsíc