Technik elektro

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní činnosti

- diagnostika, údržba a oprava výrobních linek
- preventivní a prediktivní údržba strojů
- návrhy a realizace technického vylepšení daných strojů a zařízení
- spolupráce s externími společnostmi při složitějších opravách

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- nové technologie, vysokou míru automatizace
- možnost naučit se novým věcem a pracovat s novými stroji
- mzdu odpovídající Vašim zkušenostem a znalostem
- zázemí zahraniční společnosti, přátelské a čisté prostředí
- 3 směnný provoz, zkrácená pracovní doba na 7,5 hod.
- jazykové vzdělávání
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- zajištěná autobusová doprava na trase Přerov – Prostějov

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- vzdělání, obor elektro
- platnou vyhl. 50/1978, ideálně §6, případně §5
- zkušenost s opravami automatizovaných linek výhodou
- schopnost číst ve výkresové dokumentaci
- technické myšlení
- samostatnost a zodpovědnost
- chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3641516  Datum zveřejnění: 11.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 40 000 Kč/měsíc